!! Ir atklāta sezonas Ziema-2019/2020 iepriekšpārdošana! Līdz 31.07.2019. tūroperatoru atlaides - līdz 50%, 1.iemaksa - no 50 EUR / pers. !! /// !! Sezonas Ziema-2019/2020 jaunie galamērķi no Rīgas : Meksika un Seišelas, Grankanārija un Mersā el Alema !! /// !! Sezonas Vasara-2019 jaunais galamērķis no Rīgas : Albānija !!

 Turcija: Side

Alania, Ankara, Antalya, Antālija / Lara / Kundu, Belek, Bodrum, Fethiye, Istanbul, Izmir, Kemer, Kusadasi, Manavgat, Marmaris, Side

Side atrodas Turcijas dienvidu daļā Vidusjūras krastā, 68km no Antālijas. No senā vietējā izloksnes pilsētas nosaukumu tulko kā „granāts” – auglības simbols. Side iekļauj sevī šādus kūrorta rajonus: Manavgata, Kumkoja, Titrejengeļa, Sorguna un Čolakli. Ir leģenda, pēc kuras Kleopatra un Marks Antonijs norunāja tikšanos tieši Side. Laikam tādēļ Side ir populārs iemīlējušos vidū.

Uz pussalas starp zeltaini smilšainam pludmalēm esošā kūrorta pilsēta Side apvieno sevī gan jauno, gan vecos laikmetus. Jauni veikali un viesnīcas sajaukušas ar vecpilsētas drupām. Daudzi tūristi uzskata , ka šī pilsēta ir ideāla kā ģimenes, tā arī aktīvā atvaļinājuma pavadīšanai. Zivju restorāni, nakts klubi, izklaides centri, suvenīru bodītes un tirdzniecības rindas mīļi sagaida kūrorta viesus. Starp senlaicīgām kolonām savu vietu ir atradušas komfortablas viesnīcas, diskotēkas un kafejnīcas.