!! Vasara-2024 | Ziema-2024/25 : 1. iemaksa - no 10% vai 75 EUR / pers. !!

  • Cena
  • Popularitāte
  • Nosaukums

Apdrošināšana

 

Tu vēlies izbaudīt ceļotāja prieku, iepazīstot līdz šim neredzētas vietas, interesantus cilvēkus un gluži vienkārši – baudot atpūtu? Arī darījumu braucienā vēlies koncentrēties uz lietišķiem jautājumiem, un dažādas ķibeles galīgi neietilpst Tavos ceļojuma plānos? Tieši tāpēc BTA piedāvā Ceļojumu apdrošināšanu, kas sniegs Tev drošības sajūtu un pasargās no nepatīkamiem pārsteigumiem, kad esi tālu no mājām. Mēs vēlamies būt Tavs atbalsts un palīgs, lai ceļojums sniedz Tev gaidīto prieku un gandarījumu!

 

BTA Ceļojumu apdrošināšana piedāvā:

- visplašāko apdrošināšanas programmu klāstu jebkuras problēmas risināšanai

- BTA Palīdzības dienesta atbalstu

- ātri, ērti un vienkārši noformējamu apdrošināšanas polisi

- iespēju nodrošināties pret neparedzētiem izdevumiem un atbrīvoties no liekām raizēm

 

Kāda ir polises darbības teritorija?

Apdrošināšanas aizsardzība ir spēkā polisē norādītajā teritorijā ārpus Latvijas robežām. Vari noslēgt apdrošināšanas polisi, kas darbojas Eiropā (tai skaitā Turcijā, Tunisijā un Ēģiptē), Krievijā, Baltkrievijā, kā arī visā pasaulē.Pret kādiem riskiem vari apdrošināties?

Atkarībā no izvēlētās programmas BTA ceļojumu apdrošināšana paredz aizsardzību pret virkni risku, kas var rasties ceļojuma laikā:

- medicīniskie izdevumi un transportēšana

- pases nozaudēšana vai zādzība

- jurista vai advokāta pakalpojumi

- nelaimes gadījumi

- civiltiesiskās atbildības iestāšanās

- bagāžas bojājums, bojāeja, aizkavēšanās vai nozaudēšana, kas radusies pārvadātāja vainas dēļ

- slēpošanas inventāra salaušana, bojāeja, nozaudēšana vai zādzība

- lidojuma aizkavēšanās vai avio reisu nesakritība

- avio reisa nokavēšana ceļu satiksmes negadījuma rezultātā (kompensē biļetes un viesnīcu)

- medicīniskie izdevumi dzimtenē pēc saslimšanas vai nelaimes gadījuma ceļojuma laikā

Ja ceļojuma laikā plāno nodarboties ar riskantiem sporta veidiem, BTA piedāvā papildus apdrošināšanu:

- slēpošanai

- snovbordam

- niršanai

- neprofesionālajam sportam (izņemot slēpošanu/snovbordu un niršanu)

- profesionālajam sportam

 

BTA piedāvā arī apdrošināšanu uz mācību laiku ārzemēs, nodrošinoties pret medicīniskajiem izdevumiem, nelaimes gadījumiem un apdrošinot civiltiesisko atbildību.Ko darīt, ja noticis negadījums?

Zvani uz BTA Palīdzības dienestu pa polisē norādītajiem tālruņiem un saņem operatīvu palīdzību vai konsultāciju, kā rīkoties, iestājoties apdrošināšanas gadījumam ārzemēs.

Mūsu darbinieki palīdzēs nokārtot formalitātes, kas saistītas ar medicīnas iestādēm, sniegs rakstisku medicīnas pakalpojumu apmaksas garantiju, lai Tev nav jātērē savi līdzekļi, kā arī palīdzēs dažādu citu jautājumu risināšanā.

BTA ir vienīgā apdrošināšanas sabiedrība Latvijā, kurai ir savs Palīdzības dienests, līdz ar to Tu saņemsi viskompetentāko palīdzību un visdetalizētākās konsultācijas saistībā ar ceļojumu apdrošināšanu, pie tam Tavā dzimtajā valodā. Zvani uz BTA Palīdzības dienestu no jebkuras vietas pasaulē jebkurā diennakts laikā!Vai vari izdevumus apmaksāts pats?

Atkarībā no finansiālās situācijas un negadījuma, vari norēķināties arī ar saviem līdzekļiem. Lai saņemtu izdevumu atlīdzību, atgriežoties Latvijā, pēc iespējas ātrāk nogādā uz BTA iesniegumu par apdrošināšanas gadījumu un to apliecinošus dokumentus:

- visu čeku un rēķinu oriģinālus

- atlīdzību pamatojošu dokumentāciju – medicīnas iestādes izziņas, aviokompānijas izsniegtu apstiprinājumu par bagāžas aizkavēšanu, bojāšanu vai nozaudēšanu, tiesību sargājošo iestāžu izdotu dokumentu u.c.

Detalizētu iesniedzamo dokumentu sarakstu atradīsi www.bta.lv, ceļojumu apdrošināšanas noteikumos vai savā polisē.
Traumu, saaukstēšanās un smagu slimību gadījumā iesakām izsaukt ātro palīdzību vai sazināties ar mūsu sadarbības partneriem – uzticamiem ārstiem, kas sniegs kvalitatīvu medicīnisko atbalstu. Viņu tālruņu numurus atradīsi polisē.
Lai saņemtu iespējami ātru un profesionālu palīdzību, iesakām sazināties ar mūsu Palīdzības dienesta darbiniekiem.Kā saņemt BTA ceļojumu apdrošināšanu?

Polisi vari iegādāties mūsu tūrisma aģentūrā!