!! Ir atklāta sezonas Ziema-2019/2020 iepriekšpārdošana! Līdz 31.07.2019. tūroperatoru atlaides - līdz 50%, 1.iemaksa - no 50 EUR / pers. !! /// !! Sezonas Ziema-2019/2020 jaunie galamērķi no Rīgas : Meksika un Seišelas, Grankanārija un Mersā el Alema !! /// !! Sezonas Vasara-2019 jaunais galamērķis no Rīgas : Albānija !!

 Ēģipte: Soma Bay

Dahab, El Gouna, Hurgada, Makadi Bay, Marsa Alam, Nuveiba, Safaga, Salhašiša, Soma Bay, Tāba, Šarm El Šeiha

 

Soma Bay

Iepazīstieties ar mūsu ceļojumu piedāvājumu uz Ēģipti šeit un plānojiet laikus savas neatkārtojamās un neaizmirstamās  brīvdienas!!!


Šī kurorts ir atrodas 47 km uz dienvidiem no Hurgadas. Soma Bay ir jauna un perspektīva tūrisma zona. Agrāk tās piekraste bija neapdzīvots tuksnesis. Tā izveidošana sākās 1990. gadā. Investētājus vilināja tīrā jūra, brīnišķīgās smilšu pludmales, zemūdens pasaules skaistums, miers, atrodoties prom no Hurgadas.

Viesnīcām Soma Bay zonā ir 4 un 5 zvaigznes. Šī kūrorta zona ir ievērojama ar to, ka tās apkārtnē nav nekādu apdzīvotu vietu, tikai tuksneši. Bāri, restorāni, veikali, diskotēkas – tikai viesnīcu teritorijās.

Soma Bay būs patīkama tiem, kuri ir pieraduši atpūsties tālāk no lielajiem un trokšņainajiem kūrortiem, ūdens sporta, kvalitatīvas apkalpošanas cienītājiem. No 2001. gada Soma Bay atklāts golfa klubs. Tas ir otrais golfa klubs visā Ēģiptes piekrastē.