!! Ir atklāta sezonas Ziema-2019/2020 iepriekšpārdošana! Līdz 31.07.2019. tūroperatoru atlaides - līdz 50%, 1.iemaksa - no 50 EUR / pers. !! /// !! Sezonas Ziema-2019/2020 jaunie galamērķi no Rīgas : Meksika un Seišelas, Grankanārija un Mersā el Alema !! /// !! Sezonas Vasara-2019 jaunais galamērķis no Rīgas : Albānija !!

Kurp

Kad

Ko meklējam

 Ēģipte: Dahab

Dahab, El Gouna, Hurgada, Makadi Bay, Marsa Alam, Nuveiba, Safaga, Salhašiša, Soma Bay, Tāba, Šarm El Šeiha

 

Dahaba

 Iepazīstieties ar mūsu ceļojumu piedāvājumu uz Ēģipti šeit un plānojiet laikus savas neatkārtojamās un neaizmirstamās  brīvdienas!!!

 

Dahaba atrodas Akabas līča krastāб aptuveni 100 km no Šarm el Šeihas.

Tā sastāv no diviem pusēm. Viena puse piekrasti aptver vēcāka pilsētas daļa. Tie ir pludmale ar skaistiem zemūdens koraļļu rifiem, kas sākas jau no paša krasta. Un otra tā ir administratīva daļa - viesnīcas, kempingi, zivju restorāni, kafejnīcas un suvenīru veikaliņu rinda.

 

Dahaba no arābu vardu tulkojas, kā – „zelts”, un to var redzēt, skatoties uz brīnišķīgu zeltaino pludmali. Arī vārds „miers” piestāv šai saulainajai pilsētai. Jo atrodoties Dahabā, ne gribas ne kur steigties un tikai baudīt skatu uz Saūda Arābiju, kamieļiem, kas pastaigājas pa ielu un sauli, kura spīd visu gadu garumā.