!! Ir atklāta sezonas Ziema-2019/2020 iepriekšpārdošana! Līdz 31.07.2019. tūroperatoru atlaides - līdz 50%, 1.iemaksa - no 50 EUR / pers. !! /// !! Sezonas Ziema-2019/2020 jaunie galamērķi no Rīgas : Meksika un Seišelas, Grankanārija un Mersā el Alema !! /// !! Sezonas Vasara-2019 jaunais galamērķis no Rīgas : Albānija !!

Kurp

Kad

Ko meklējam

 Bulgārija: Sozopola

Albena, Balchik, Bjala, Bourgas, Duni, Elenite, Kiten, Nesebra, Obzora, Pomorie, Primorsko, Ravda, Saulainais Krasts, Saulainā diena, Sozopola, St. Konstantine, Sv. Vlasa, Zelta smiltis, Čaika

 

Sozopole atrodas 35 km uz dienvidiem no Burgasas, netālu no kūrorta Djuni, mazajā skaistajā pussalā un dalās uz divām pusēm. Vecā un jaunā Sozopolas pilsētas daļas sadalītas ar zaļo parku. Pašlaik Sozopola ir populārs jūras kūrorts, pazīstams ar smilšainām pludmalēm, arheoloģisko muzeju, ostu un XIX gadsimta akmens un koka mājām, kuras ir pasludinātas par arhitektūras pieminekļiem un iekļautas UNESCO pasaules kultūras mantojumā. Pilsēta ar savu neatkārtojamo romantisko atmosfēru, kā magnēts pievelk gleznotājus, rakstniekus, senās arhitektūras cienītājus un tūristus no visas pasaules.
Ir divas pludmales- viena slēgtajā līcī, otrā plešas uz dienvidiem no pilsētas.